DDF Business Support

+48 517 191 879

  1. pl
  2. en

DDF Business Support

Dorota Drewnowska -Filipek

Wsparcie dla biznesu

 

ul. Karola Szamoty 56E

07 - 100 Węgrów

 

NIP 8212606183

 

REGON 387226247

Kontakt

Usługi administracyjne

Prowadzisz lub zamierzasz założyć firmę? Chętnie pomożemy odnaleźć się w środowisku biznesowym, wyręczając Cię nieco w obowiązkach. Zdalne usługi administracyjne to nasza specjalność. Dobrze orientujemy się w tej dziedzinie, a za pewnością siebie stoi wiedza, poparta odpowiednim wykształceniem. Potrafimy tworzyć bazy danych, nadzorujemy zdalne procesy administracyjne, oferujemy rzetelne wsparcie biznesowe i wiemy, jak przygotować konferencję. Internetowa pomoc administracyjna jest doskonałym rozwiązaniem. Bez najmniejszego problemu wyszukamy informacje na temat poszczególnych dostawców i kontrahentów.

 

Oferujemy również pomoc w organizacji firmy oraz wsparcie administracyjne w jej zakładaniu. Niemożliwe dla nas nie istnieje, a efektem naszej pracy są namacalne korzyści. Profesjonalne wsparcie w wymiarze formalnym i praktycznym może okazać się nieocenione, szczególnie w pierwszych miesiącach prowadzenia działalności gospodarczej.

 

Zdalne usługi administracyjne dla przedsiębiorstw

 

Zakres naszego wsparcia obejmuje wszelkie procesy formalne, składające się na prawidłowe działanie przedsiębiorstwa — począwszy od przygotowywania niezbędnej dokumentacji, w tym umów, raportów i analiz, aż po rozpoznanie rynku i zbieranie informacji na temat potencjalnych kontrahentów. Zapraszamy do zapoznania się z kompletną ofertą naszego wsparcia dla firm, a w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości odnośnie zakresu współpracy zachęcamy do kontaktu.

www.linkedin.com/in/dorota-natalia-drewnowska-filipek

ddf@ddf.com.pl

+48 517 191 879